USK Praha

Atletika

Univerzitní sportovní klub a Vysokoškolské sportovní centrum.

Více o nás

Novinky


Týmová vítězství a limity pro Berlín

Soutěžemi družstev se naplno rozběhla letošní atletická sezóna. Našim týmům se vedlo přímo znamenitě, když všechny týmy ve svých soutěžích zvítězily!


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 21.5.2018

Atletická sezóna 2018 klepe na dveře!

Už jen pár dní zbývá do úvodu letošní atletické sezóny na dráze, která má, stejně jako v letech minulých, hned několik vrcholů.

 

Na jaké atletické vrcholy letošní sezóny se můžeme těšit?

12. - 13. 5. pořádáme na stadionu Přátelství Přebor Prahy mužů a žen

19. - 20. 5. je na pořadu úvodní kolo soutěží družstev dospělých kategorií

25. - 26. 5. je v Edenu na programu Přebor Prahy mládežnických kategorií

1. - 3. 6. se koná v Kolíně MČR mládežnických kategorií ve vícebojích

4. 6. memoriál Josefa Odložila na Julisce

7. 6. pořádáme na stadionu Přátelství 53. ročník Pragy Academiky

9. 6. druhé kolo soutěží I. a II. ligy a současně mezistátní utkání (MU) do 17 let

13. 6. Zlatá tretra Evropy v Ostravě

16. 6. MU do 19 let v Uherském Hradišti

16. – 17. 6. MČR ve vícebojích na Kladně

23. - 24. 6. MČR mládežnických kategorií na Julisce

30. 6. druhé kolo extraligy a 3. kolo soutěží I. a II. ligy

4. - 8. 7. ME do 17 let v maďarském Gyoru

10. - 15. 7. MS do 19 let ve finském Tampere

28. - 29. 7. MČR mužů a žen na Kladně

7. - 12. 8. Mistrovství Evropy v Berlíně

25. 8. IV. kolo soutěží I. a II. ligy

26. 8. MČR družstev v Uherském Hradišti

1. - 2. 9. MČR do 22 let v Ostravě

8. - 9. 9. Kontinentální pohár v Ostravě (jistý vrchol druhé části atletické sezony)

22. - 23. 9. MČR žactva v Jablonci nad Nisou

28. 9. MČR družstev juniorů a juniorek i dorostenců a dorostenek


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 27.4.2018

Sedm kovů z Ostravy

Naše výprava dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek přivezla z Halového mistrovství České republiky, které se konalo v moravsko-slezské metropoli, sedm medailí.


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 27.2.2018

Klára Seidlová ozdobila HMČR českým rekordem!

V hale Otakara Jandery v pražské Stromovce se uskutečnilo Halové mistrovství České republiky pro rok 2018, na kterém byly barvy našeho Univerzitního sportovního klubu Praha byly pořádně vidět!


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 18.2.2018

Dva limity na HMS!

Na úvod halové sezóny hned dva závodníci našeho Vysokoškolského sportovního centra, svěřenci trenéra Jakuba Uhra, splnili limity na Halové mistrovství světa (HMS), které se uskuteční první březnový víkend v Birminghamu.


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 23.1.2018

Pour féliciter 2018

Výbor Univerzitního sportovního klubu Praha, oddílu atletiky přeje všem svým členům hodně zdraví, spokojenosti a mnoho sportovních a osobních úspěchů v roce 2018!



PF 2018 ke stažení zde.

 

Publikováno 29.12.2017

Rozdělení soutěží družstev

Soutěžní komise ČAS vydala složení jednotlivých skupin soutěží družstev dospělých pro atletickou sezónu 2018. Družstva našeho Univerzitního sportovního klubu byla vylosována následovně:

 

Ženy „A“ – extraliga:

Univerzitní sportovní klub Praha

AK Škoda Plzeň

AK Olymp Brno

SSK Vítkovice

PSK Olymp Praha

TJ Dukla Praha

TEPO Kladno

Spartak Praha 4

 

Termíny:

1.    Kolo          19. 5. Juliska

2.    Kolo          30. 6. Vítkovice

MČR družstev:  26. 8. Uherské Hradiště

 

Ženy „B“ a muži – II. liga, skupina „C“

Univerzitní sportovní klub Praha

Hvězda Pardubice

Čáslav

AC Pardubice

 

Muži dále společně s týmy

TJ Jiskra Litomyšl

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

AK Slovan Moravská Třebová

AC TJ Jičín

 

Ženy dále společně s týmy

TJ Lokomotiva Trutnov

Atletika Chrudim

TJ Nové Město na Moravě

TJ Spartak Třebíč

 

Termíny:

1.    Kolo       19. 5.  Ústí nad Orlicí

2.    Kolo         9. 6.  Pardubice

3.    Kolo       30. 6.  Litomyšl

4.    Kolo       25. 8.  Čáslav

 

Složení všech skupin soutěží družstev řízených ČAS nejdete ZDE:

http://www.atletika.cz/cas-informuje/rozdeleni-ligovych-skupin-v-roce-2018/


Celý článek ke stažení zde.

Publikováno 27.12.2017
Zobrazit další

Pro členy


Masáže




Místa rehabilitace


RHB - týden 21.5.- 25.5. => Aleš - po, út, st, pá - 15:00 - 20:00

Markéta - dovolená, Honza - studijní volno

Aleš: rehabilitace Cuberten

Renata (fyzio): masérna v přízemí hotelu Cuberten

Telefon na Honzu je 737 132 470

Telefon na Aleše je 702 209 117

Telefon na Láďu je 606632923

Nové telefoní číslo na rehabilitaci: 775428486

Provozní doba mokré rehabilitace je od 13.00 do 19:45. Poslední vstup do rehabilitace je v 19.00

Nové časy přihlašování na rehabilitace:

A - zůstává od pátku 12.00

B - přihlašování od neděle 00.00

C - přihlašování od neděle 12.00


Rehabilitace termíny:


Sauna:

Denně od 13.00 do 20.00

Poslední vstup nejpozději v 19.00


Partneři





















 Top