USK Praha

Sekce VSC

Pokud chcete více informací, přejděte na stránky VSC.

Více o VSC

Informace o VICTORIA Vysokoškolském sportovním centru MŠMT


VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT je nejvyšším článkem systému zabezpečení reprezentace a vytváří podmínky pro naplňování cílů reprezentace České republiky v atletice.

 

VICTORIA VSC působí při atletickém oddílu USK Praha a společně nabízejí možnosti zvyšování sportovní výkonnosti ve velmi dobrých podmínkách areálu Strahova. Ty vedle odpovídajícího materiální zázemí zajišťují kvalitní trenéři, kteří mají zkušenosti s potřebami a náročností vrcholového sportu. Samozřejmostí je spolupráce s odborníky v oblasti zdravotního zabezpečení, regenerace a rehabilitace. Pro mimopražské členy VICTORIA VSC také poskytujeme ubytování v areálu Strahova. Velkou výhodou našeho centra je vhodná poloha v jedné z nejčistších částí Prahy, bezprostřední umístění všech sportovišť i ubytovny v jedné lokalitě Strahova a blízkost parků se zelení (Hvězda, Ladronka) pro trénink v přírodě.

 

Ve VICTORIA VSC se připravovalo mnoho vynikajících medailových sportovců z minulosti, za všechny lze jmenovat Jarmilu Kratochvílovou, Remigia Machuru, Šárku Kašpárkovou, Lídu Formanovou, Zuzanu Hejnovou a mnoho dalších medailistů ze světových soutěží. Ze součastných úspěšných atletů VSC podporuje Denisu Rosolovou, Jiřinu Ptáčníkovou, Elišku Klučinovou, Anežku Drahotovou a další. Všichni tito sportovci jsou představiteli profesionálního přístupu a vhodnými vzory pro mladé talentované závodníky zařazené již dnes ve VICTORIA VSC v sekci mládeže.

 

VICTORIA VSC zve perspektivní atlety do svých řad a nabízí zabezpečení profesionální úrovně s perspektivou výkonnostního růstu. V našich podmínkách a s Vaším zaujetím pro atletiku z Vás mohou být špičkový sportovci.

 


Stránky VSC: http://www.vsc.cz

Pro členy


Masáže
Rehabilitace - viz interní rozpis Victoria VSC


 

 

 


Kontakty RHB - CoubertinePartneři Top