USK Praha

Sekce VSC

Pokud chcete více informací, přejděte na stránky VSC.

Více o VSC

Informace o Vysokoškolském sportovním centru


Vysokoškolské sportovní centrum (VSC) je nejvyšším článkem systému zabezpečení reprezentace a vytváří podmínky pro naplňování cílů reprezentace České republiky v atletice.

 

VSC působí při atletickém oddílu USK Praha a společně nabízejí možnosti zvyšování sportovní výkonnosti ve velmi dobrých podmínkách areálu Strahova. Ty vedle odpovídajícího materiální zázemí zajišťují kvalitní trenéři, kteří mají zkušenosti s potřebami a náročností vrcholového sportu. Samozřejmostí je spolupráce s odborníky v oblasti zdravotního zabezpečení, regenerace a rehabilitace. Pro mimopražské členy VSC také poskytujeme ubytování v areálu Strahova. Velkou výhodou našeho centra je vhodná poloha v jedné z nejčistších částí Prahy, bezprostřední umístění všech sportovišť i ubytovny v jedné lokalitě Strahova a blízkost parků se zelení (Hvězda, Ladronka) pro trénink v přírodě.

 

Ve VSC se připravovalo mnoho vynikajících medailových sportovců z minulosti, za všechny lze jmenovat Jarmilu Kratochvílovou, Remigia Machuru, Šárku Kašpárkovou, Lídu Formanovou, Zuzanu Hejnovou a mnoho dalších medailistů ze světových soutěží. Ze součastných úspěšných atletů VSC podporuje Denisu Rosolovou, Jiřinu Ptáčníkovou, Elišku Klučinovou, Anežku Drahotovou a další. Všichni tito sportovci jsou představiteli profesionálního přístupu a vhodnými vzory pro mladé talentované závodníky zařazené již dnes ve VSC v sekci mládeže.

 

VSC zve perspektivní atlety do svých řad a nabízí zabezpečení profesionální úrovně s perspektivou výkonnostního růstu. V našich podmínkách a s Vaším zaujetím pro atletiku z Vás mohou být špičkový sportovci.

 


Stránky VSC: http://www.vsc.cz

Pro členy


Masáže
Místa rehabilitace


 

Aleš: rehabilitace Cuberten

Renata (fyzio): masérna v přízemí hotelu Cuberten

Telefon na Honzu je 737 132 470

Telefon na Aleše je 702 209 117

Telefon na Láďu je 606632923

Telefon na p. Tomana je 736 163 009

Nové telefoní číslo na rehabilitaci: 775428486

Provozní doba mokré rehabilitace je od 13.00 do 19:45. Poslední vstup do rehabilitace je v 19.00

Nové časy přihlašování na rehabilitace:

A - zůstává od pátku 12.00

B - přihlašování od neděle 00.00

C - přihlašování od neděle 12.00


Rehabilitace termíny:


Sauna:

Denně od 13.00 do 20.00

Poslední vstup nejpozději v 19.00


Partneři

 Top